Хмелівська ЗШ І-ІІ ступенів Маловисківського району Кіровоградської області

  News

News: 43
Jun 1, 2014

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА_2014

Весело всміхається травень, Бо скінчилася навчання пора. І зібралась на дзвоник останній Вся весела шкільна дітвора.
May 10, 2014

До Дня Перемоги

СХИЛИСЯ НАД МОГИЛАМИ СОЛДАТІВ За Батьківщину у боях вмирали Однаково — дорослі і малі... За довгі роки ще не розшукали Усіх могил солдатських на землі. Розкидані вони у чистім полі, Десь при дорозі, у розмай-траві... Могил отих не обминай ніколи: Поховані у них — для нас живі! Там сплять навічно воїни-солдати, Чиїсь батьки, чиїсь брати й сини, Їм не судилось весен зустрічати, Тих, що стрічаєш ти після війни. Там сплять твої ровесники-орлята: Тепер уже були б із них орли! Схилися ж над могилами солдатів, Що у боях за тебе полягли.
Apr 26, 2014

Свято Букваря_2014

25 квітня 2014 року в Хмелівській ЗШ І-ІІ ступенів відбулося свято Букваря. Підготували захід класний керівник Поліщук В.В. та учні 1-4 класів.
Apr 5, 2014

Виховний захід "Прийди до серця Україно, благослови добром мене!"

04 квітня 2014 року в Хмелівській ЗШ І-ІІ ступенів учнями разом із вчителем Ткаченко О.О. було проведено виховний захід "Прийди до серця Україно, благослови добром мене!". Мета даного заходу виховувати в учнів почуття патріотизму, національної гордості, любові до рідного краю, ро­зуміння своєї причетності до всіх подій, які відбу­вались в Україні; формувати переконаність у нетлінності духовних скарбів народу, повагу до батьків, до природи та землі-годувальниці.
Mar 29, 2014

Фізико-математичний марафон_2014

28 березня 2014 року в Оникієвській ЗШ І-ІІІ ступенів відбувся третій фізико-математичний марафон. В марафоні взяли участь 12 шкіл серед них була ї наша школа. Наша команда мала назву "Альфа", що складалася із шести учасників: Волобуєва Любов, Курихалова Ілона, Костенко Володимир, Середа Олександр, Чашка Юлія. Команда "Альфа" показала гарний результат, набралася позитивних емоцій та нових знань, а також познайомилася із новими друзями.
Mar 20, 2014

Година спілкуванння "Тарас Шевченко - гордість української землі"

До 200-ї річниці від Дня народження Т.Г. Шевченка класні керівники 1-4 класів провели годину спілкування, що присвячена українському Кобзареві.
Mar 16, 2014

200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка

9 березня 2014 року, виповнюється 200 років з дня народження Тараса Шевченка. Генію Поета, народженого в неволі, судилося стати духовним стрижнем української нації на шляху до здобуття її власної волі. 2014 рік в Україні проголошено Роком Тараса Шевченка. На державному рівні, задля вшанування 200-річчя від дня народження Кобзаря, заплановано цілу низку масштабних проектів і акцій. В українців з`являється ще одна нагода відшукати у Шевченковому слові зерно тієї національної ідеї, яка б згуртувала їх в процесі розбудови незалежної держави.
Mar 16, 2014

8 БЕРЕЗНЯ (2014 Р.)

В цей святковий день весняний, Тобі найкращій, незрівнянній, Шлю сонячні вітання І найкращі побажання. Хай всміхаються троянди, Хай тюльпани шлють уклін, Хай освячує кохання Птахів щебіт передзвін.
Feb 28, 2014

21 лютого - Міжнародний день рідної мови

21 лютого представники всіх націй і народностей можуть відзначати Міжнародний день рідної мови. Це свято було проголошене на Генеральній конференції ЮНЕСКО, яка відбулася 17 листопада 1999 року.
Feb 28, 2014

День Святого Валентина

День святого Валентина: історія, легенди, традиції