Хмелівська ЗШ І-ІІ ступенів Маловисківського району Кіровоградської області

  News

News: 43
May 15, 2015

СВЯТО БУКВАРЯ

27 квітня 2015 року відбулося СВЯТО БУКВАРЯ.
Mar 21, 2015

Свято 8 березня

Запахло літечком і бростю, Зимі прощатись скоро час, Вже 8 березня у гості Заходить в кожний дім до нас! Здрастуй, березень, наш крилатий - Перший місяць весни – теплий день! Здрастуй '8березня – світле свято Всіх жінок, матерів і пісень! Хай дзвенить по всюди пісня Про найкращих наших мам! Ми за все, за все на світі Щиро дякуємо вам!
Mar 10, 2015

ВЕЛИКИЙ КОБЗАР

9 березня відзначається день народження українського поета та художника Тараса Григоровича Шевченка.
Dec 30, 2014

СВЯТО НОВОГО РОКУ 2015!!!

Рік старий залишився позаду, Рік новий вже спішить, у дорозі. Час наповнити ваші бокали – Новоріччя й Різдво на порозі! Хай забудуться біди й тривоги, Як шампанське, хай щастя іскриться, Буде вік Ваш і добрим, і довгим І задумане все хай здійсниться. Від вогнів новорічних ялинок Ваші очі, як зорі, засяють, Хай любов Вам, і віру, й надію В душу свято Різдвяне вселяє!
Dec 23, 2014

День Святого Миколая

19 грудня 2014 року вчителі 1-4 класів провели свято "День Святого Миколая"
Dec 23, 2014

Свято "До бабусі й дідуся завітала осінь золота"

24 листопада 2014 року вчителі початкових класів провели родинне свято "До бабусі й дідуся завітала осінь золота".
Oct 3, 2014

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ_2014

5 жовтня у багатьох країнах відзначають Всесвітній день вчителя. Офіційно його визнали в більш як ста державах. Вперше про таке свято заговорили в 1994 році, коли й було засноване це свято. Всесвітній день вчителя сьогодні святкують не тільки вчителі шкіл, а й викладачі вищих навчальних закладів, працівники сфери освіти і всі, хто вважає себе причетним до навчання молодого покоління. Всесвітній день вчителя — прекрасний привід, щоб згадати про високу ролі вчителя в сучасному суспільстві. Саме тому на різних державних рівнях прийнято в цей день вітати педагогів, відзначаючи їх заслуги перед країною.Дата для святкування Всесвітнього дня вчителя була обрана невипадково. У цей день в 1966 році відбулася паризька міжурядова конференція, темою якої став статус вчителів. Всі норми щодо цього питання згодом задекларувала організація ЮНЕСКО. От і учні нашої школи з нагоди свята вирішили привітати своїх вчителів - підготувавши святковий коцерт.
Sep 14, 2014

ДЕНЬ ЗДОРОВ'Я

13 ВЕРЕСНЯ в нашій школі було проведено ДЕНЬ ЗДОРОВ'Я. Вчителі фізичної культури провели з учнями різноматні естафети, ігри, конкурси.
Sep 14, 2014

День Знань_2014

1 вересня 2014 року в Хмелівській ЗШ І-ІІ ступенів відбулося свято Першого Дзвінка.
Jun 22, 2014

Випускний Вечір_2014

Бал випускний. Танцюють всі навколо. Перлини сліз змахну з засмучених очей. Дитинство безтурботне вже ніколи Не побіжить в блакитну далечінь. Воно залишиться тепер у школі, В яскравій пам’яті у нашій назавжди. І ще не раз наберемо доволі З його джерел цілющої води. Вже наших мрій напружені вітрила. Нас кличе доля, сонця променистий шлях. Прощайте, вчителі і мити мила, Прощай дитинство синьокрилий птах. Минуть роки, ще більш змужнілі, Колись, як журавлі, вернемось навесні. А до того на повітряній хвилі, Ми в школу завітаємо у сні. Чарівна ніч вся в зорянім світанку. Мати – земля плекає нас своїм теплом. На зустріч сонцю, довго на світанку, Як лебеді пливли ми за селом.